Kontakt

Vill du prenumerera på ToppHälsa? Här hittar du våra erbjudanden! 
Har du en fråga om din prenumeration eller premie? Kontakta kundtjänst här.
Vill du få vårt nyhetsbrev gratis? Signa upp dig här.

 

Kontakta tidningsredaktionen:

Vill du nå någon på vår tidningsredaktion? Ring vår växel på 08-736 53 00 eller mejla oss!

Pamela Andersson

Chefredaktör
Kontakta mig gällande chefredaktörsfrågor.
pamela.andersson@topphalsa.se

Helene Arkhem

Redaktionschef
Kontakta mig om du är läsare och har tips på något speciellt som du vill läsa om i ToppHälsa. Är du frilansare och har förslag på artiklar du vill skriva så får du gärna mejla mig. Jag är även redaktör för områdena skönhet och resor.
helene.arkhem@topphalsa.se

Sandra Hiort

Redaktör
Kontakta gärna mig om nyheter, tips, idéer och trendspaningar som handlar om träning, hälsa och/eller mat.
sandra.hiort@topphalsa.se

Susanne Henriksson

AD
Kontakta mig när det gäller: Tidningens form.
susanne.henriksson@topphalsa.se

Annika Eriksson

Formgivare
Kontakta mig när det gäller: Bilder och layout.
annika.eriksson@topphalsa.se

Lotta Norén

Red/Ekonomiass
Kontakta mig när det gäller: Tävlingar och fakturafrågor.
lotta.noren@topphalsa.se

Camilla Henriksen

Marknadschef
Kontakta mig när det gäller: Marknadsföringen av tidningen, evenemang och samarbeten.
camilla.henriksen@bt.bonnier.se

Linda Gustad

Marknadskoordinator
Kontakta mig när det gäller: Marknadsfrågor.
linda.gustad@bt.bonnier.se

Annika Kvist

Affärschef nya affärer
Kontakta mig när det gäller: Samarbeten kring affärer och resor.
annika.kvist@bt.bonnier.se

Matilda Bergfeldt

Projektledare resor och event
Kontakta mig när det gäller: Allt som rör våra träningsresor, ToppLoppet och andra event.
matilda.bergfeldt@bt.bonnier.se

Kontakta webbredaktionen:

Linda Nestor

Webbredaktör
Kontakta mig vid frågor som rör webben, topphalsa.se
linda.nestor@bt.bonnier.se
Mobil: 076-535 64 77